Hakkımızda

1978 İstanbul Kadıköy doğumluyum. Çocukluğum İstanbul’un mahalle kavramının hala yaşandığı dönemlerde geçse de, gençliğim çalışmakla geçti. Liseden hemen sonra iş hayatına atıldım.

1999 yılı sonlarına doğru kendi iş yerimi açmamla beraber atıldığım reklam ve dekorasyon hayatı boyunca Carrefour, Real, Koçtaş, Praktiker gibi Alman ve Fransız menşeli firmalarla çalıştım. Çok kısa sürede sistematik çalışmanın adımlarını atmaya başladım. Onlarla çalışmak istiyorsak böyle çalışmalıydık bu kadar basitti. Türk standart çalışmasından çıkıp, Avrupa standartlarında, belgeli, iş sağlığı güvenliği kurallarına uygun ve dakik çalışmalıydım ve nitekim de öyle oldu.

Daha sonra iş hayatımın yönü birden değişti. Teknolojinin de gelişmesi ve iş hayatına doğrudan girmesiyle beraber, artık kendimi daha çok geliştirmenin vakti geldi diye düşündüm. 30 yaşımdan sonra üniversite İnsan Kaynaklı bölümünü bitirdim, birçok seminer ve eğitime katıldım. Bilişim sektöründe de vardım artık. Küçük internet siteleri yapmaya başladım o yıllar daha zordu bu işler. Daha sonra bilgi birikimimle Açık Hava Reklam sektörüne hitap eden bir yazılımın Dreamsoft’un ana temellerine imza attım. İso 9001 sertifikasıyla başladığım Kalite Yönetim Sistemi yöneticiliğiyle kendimi ve beraberindeki firmaları geliştirerek, 4 sene üst üste teşekkür alma hakkına sahip oldum. Başarı kazanan birçok firmanın bünyesinde kalıp yönetiminden muhasebesine, üretiminde pazarlamasına kadar iyileştirme veya oluşumuna imza attım. Bu firmalar halen faaliyette olup yollarına devam etmektedirler.

Bu durumdan cesaretle 2012 yılında Geleceğe Dönüş Danışmanlık’ı kurdum. Daha sonra bir kararla İstanbul’dan taşınarak Bodrum’a yerleşince hayatımızı burada geçirme kararı aldık. Burada da hizmet vermek için Turgutreis Reklam Ajansı ’nı kurduk.  Dönemin getirdiği şartları göz önünde bulundurarak Bodrum Web Tasarımı, Bodrum QR Menü, Fotoğraf Çekimi, Bodrum Matbaa oluşumlarını da dahil ederek kapasiteyi yükselttik. Aynı zamanda bir karavancı olarak Türkiye’nin birçok yerini gezmiş bulunmaktayım.

LinkedIn
Share
WhatsApp
FbMessenger
Call Now Button